Nasze działy - Zespół Flesch

 

Przedstawiciele Handlowi - Warszawa i okolice

 

Telefon

Rejon - Dzielnica

 

Aderek Dariusz 

+48 609 611 026

PIASECZNO, URSYNÓW, MOKOTÓW

PH-DETAL

Chmielewski Marek 

+48 605 541 255

WARKA, GRÓJEC, LESZNO, BIELANY, OCHOTA

PH-DETAL

Koczyk Magda 

+48 603 533 545

NOWY DWÓR MAZOWIECKI, LEGIONOWO, WOŁOMIN, ZĄBKI, ŁOMIANKI, ŻOLIBORZ

PH-DETAL

Leśniewicz Artur 

+48 609 420 966

ŻYRARDÓW, BEMOWO, WOLA

PH-DETAL

Nowecki Marcin 

+48 609 807 728

PŁOCK, SOCHACZEW, SKIERNIEWICE, ŻYRARDÓW

PH-DETAL

Olszewski Waldemar

+48 609 610 951

GRÓJEC, PRUSZKÓW, ŻOLIBORZ, MOKOTÓW, ŚRÓDMIEŚCIE

PH-DETAL

Rychlik Krzysztof

+48 609 420 970

TARGÓWEK, BRÓDNO, WOLA, URSYNÓW

PH-DETAL

Sasinowski Maciej 

+48 665 452 545

MIŃSK, MOKOTÓW, BEMOWO, ŻOLIBORZ, WOLA, ŚRÓDMIEŚCIE

PH-HURT

Wieliczko Iwona 

+48 607 292 444

OTWOCK,WOŁOMIN, ZIELONKA, TARCHOMIN, PRAGA POŁUDNIE, BRÓDNO

PH-DETAL

Wolniewicz Artur 

+48 607 092 768

GRODZISK, PRUSZKÓW, MILANÓWEK, BRWINÓW, LESZNO

PH-DETAL

Zając Robert

+48 695 403 526

PIASECZNO, REMBERTÓW, BANIOCHA, WILANÓW, URSYNÓW

PH-DETAL

Zygier Dariusz

+48 603 363 222

MOKOTÓW, BEMOWO, ŻOLIBORZ, CENTRUM, GRODZISK MAZOWIECKI, PRUSZKÓW, KONSTANCIN

PH-DETAL

 


Dział Handlowy

 

 Telefon

 

Gwiazda Agnieszka

+48 691 939 798

a.gwiazda@flesch.pl

Kiliańczyk Marzena 

+48 609 610 991

m.kilianczyk@flesch.pl

Muszkatel Agnieszka 

+48 607 070 141

amuszkatel@flesch.pl

Skorzycka Beata

+48 607 092 861

b.skorzycka@flesch.pl

 

Kierownik ds. zakupów i marketingu
Danuta Kakietek
tel 607-455-121
kakietek@flesch.pl

 

Kierownik ds. sprzedaży
Piotr Bereza
+48 609 611 029
p.bereza@flesch.pl

 

Kierownik PH
Marcin Szymczak
+48 609 611 032
m.szymczak@flesch.pl

 

Zarząd
Przewłocki Bogdan - przewlocki@flesch.pl
Przewłocka Justyna - j.przewlocka@flesch.pl

 

Dział Księgowości
Longina Hojda - hojda@flesch.pl
Anna Kryńska - krynska@flesch.pl
wstecz
Zamknij x
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu dostosowuje się ona do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce cookies.